certyfikat

 

Firma Asterix-bus świadczy międzynarodowe usługi przewozu osób i przesyłek na terenie 5 województw w Polsce: podkarpackiego, małopolskiego, świętokrzyskiego, śląskiego i dolnośląskiego do Niemiec, Belgii i Holandii. Celem działalności naszej firmy jest dowóz pasażerów w sposób bezpieczny oraz komfortowy. Wykonujemy usługi transportowe typu DOOR TO DOOR, w celu zapewnienia największej wygody naszym klientom. Obsługujemy również imprezy okolicznościowe, organizujemy transfery z lotniska na lotniska Balice,Pyrzyce oraz Rzeszów

Posiadamy własną flotą samochodową, która obejmuje nowoczesne busy wyposażone w klimatyzację, bezpłatny dostęp do Wi-Fi, DVD oraz GPS.

Zatrudniamy kierowców z wieloletnim doświadczeniem, o wysokiej kulturze osobistej i poczuciem humoru, którzy zapewnią Państwu bezpieczną podróż w miłej atmosferze. Ponadto każdy pasażer jest objęty ubezpieczeniem na czas trwania podróży.

Klient BYŁ, JEST I BĘDZIE wyznacznikiem jakości naszej firmy, dlatego wciąż podnosimy poziom świadczonych przez nas usług. Wystawiamy faktury VATPracujemy w godzinach od 8:00 do 21:00.

Polska+48 603 509 229


Polska+48 603 509 229


Niemcy - Holandia+48 603 509 229


Umożliwiamy równiez rezerwację pocztą elektroniczną.

 

E-mail: asterix-bus@wp.pl

Dni tygodnia, w którch wyjeżdżamy i wracamy do Polski

Wyjazd z PolskiWtorek

Środa

 

Czwartek

 

Piątek

 

Sobota

 

Niedzielę

 


Wyjazd do PolskiPoniedziałek

Środa

 

Czwartek

 

Piątek

 

Sobota

 

Niedziela